• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Україно, в серці та завжди!

У чудовий листопадовий день, коли осінь щедрим теплом знову нагадала про себе, до міста Миколаєва з’їхались юні краєзнавці з усіх куточків України. Миколаївський обласний Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді запросив на УІ Всеукраїнську (10 міжрегіональна) краєзнавчу конференцію «Мій рідний край, моя земля очима сучасника» не тільки дослідників рідного краю із всіх районів нашої Миколаївщини, а й вихованців краєзнавчих гуртків з Вінницької, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Сумської, Херсонської, Харківської, Черкаської, Чернівецької, Рівненьської областей.

Наш район на конференції представляли учні 10 класу Нововасилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гребенчак Ірина (секція «Етнографія та музейна справа»), Кирушок Ольга (секція «Геологічне краєзнавство»), Селіщева Маргарита (секція «Екологія»), Рубан Сергій (Секція «Географічне краєзнавство»), Тригуб Тетяна («Історичне краєзнавство») та учениця 7 класу Зганяйко Наталія (секція «Культура. Література. Архітектура та мистецтво рідного краю»). Було дуже приємно, коли в перший день конференції наших учнів привітала і побажала успіхів директор Центру туризму Горбова Тетяна Олександрівна. Взагалі, з перших хвилин перебування на краєзнавчій конференції наші діти занурились в атмосферу доброзичливості, урочистості та творчості. Програма конференції була насиченою і багатогранною.

Але самим хвилюючим був другий день конференції, коли під час роботи секцій юні пошуковці захищали свої пошуково-дослідницькі проекти перед науковцями та викладачами МДУ ім.. В. О. Сухомлинського, Чорноморського державного університету ім.. Петра Могили, методистами Центрів туризму різних областей України. Висновок компетентного журі був дуже об’єктивним, вагомим та значним для юних краєзнавців. Всі науковці відзначили високий рівень підготовки учнів і наголосили на тому, що в своїх проектах юні дослідники порушували актуальні питання історії, екології, географії, етнографії, мистецтва, що свідчить про їх активну життєву позицію і небайдужість до минулого та майбутнього нашої країни. Юні пошуковці нашої школи, отримали за результатами своїх робіт почесні грамоти управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, а колектив Нововасилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (в особі директора Манасарян С.О.) отримав подяку МОЦТКЕ УМ за вагомий внесок та тісну співпрацю у справі популяризації краєзнавчого пошуку серед учнівської молоді. Учні школи отримали безліч позитивних емоцій від спілкування з представниками інших делегацій, з якими зріднилися за ці декілька днів. Море веселощів, цікавих знайомств та незамінний досвід – ось те що всі отримали на Всеукраїнській краєзнавчій конференції.

Кiлькiсть переглядiв: 315

Коментарi